Najwyższa jakość nie jest dziełem przypadku

To motto jest z nami od początku istnienia firmy – od 1984 roku. Obsługując od ponad 30 lat najbardziej wymagające firmy przemysłowe, nieustannie dokładamy wysiłków, by nasze produkty spełniały najwyższe oczekiwania Klientów zarówno w Unii Europejskiej jak również na całym świecie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERASpecjalizujemy się w 9 grupach asortymentowych:

  • kleje anaerobowe
  • uszczelniacze anaerobowe
  • kompozytowe materiały regeneracyjne i powłokowe
  • elastomery poliuretanowe
  • materiały do natrysku hydronamicznego
  • kleje cyjanoakrylowe
  • przemysłowe środki myjące i odkamieniacze
  • przemysłowe środki smarno – penetrujące

Chester Molecular jest liderem wśród wytwórców klejów i uszczelniaczy anaerobowych oraz materiałów kompozytowych i elastomerów. Pozycję tę firma uzyskała dzięki inteligentnym produktom najnowszej generacji. Od początku nazwa Chester Molecular kojarzy się z produktami przemysłowymi najwyższej jakości. Szczególnym uznaniem cieszą się nasze kompozyty, kleje i uszczelniacze anaerobowe.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalne badania produktów
Jako jedyni badamy kleje na 13 powierzchniach (zwykłe kleje badane są na jednej powierzchni). Każda nowość Chester Molecular zanim trafi do Klientów jest nie tylko badana laboratoryjnie ale również testowana w warunkach przemysłowych.
Inteligentny System Doboru Chester
Doceniany przez Klientów, autorski system precyzyjnego i łatwego doboru produktów Chester, oparty na inteligentnych oznaczeniach, logicznych tabelach zastosowań.
Zabezpieczone opakowania
Jako jedyni pakujemy nasze kleje anaerobowe w specjalne klejowe kartoniki, zabezpieczone banderolą, aby końcowy użytkownik miał gwarancję ich jakości.
Najwyższa stabilność klejów i uszczelniaczy anaerobowych
Mimo wysokiej reaktywności naszych produktów anaerobowych dajemy możliwość ich przechowywania w temperaturze od 5 °C do 28 °C.
Najwyższa reaktywność klejów i uszczelniaczy anaerobowych
Jako jedyni przy zastosowaniu naszych produktów nie wymagamy używania aktywatorów na powierzchniach mało aktywnych.
Nieosiągalne przez innych przyczepności i odporności
Produkty Chester osiągają świetne rezultaty przy regeneracji.
Przyjazne dla środowiska
Kompozyty Chester są najbardziej przyjazne dla środowiska.
Kompleksowy program obsługi
Zapewniamy Klientowi profesjonalną obsługę obejmującą projektowanie wyrobów pod konkretne wymagania, profesjonalne doradztwo techniczne, oraz szkolenia przy wdrażaniu najnowszych technologii przemysłowych.
Doświadczona kadra specjalistów
Stawiamy na uczciwość, wiedzę, doświadczenie i ciągle doskonalenie. Ponad 80% osób jest z nami od początku istnienia firmy.
Inteligentne oznakowania, kolory, uszczelnienia i opakowania
Jako jedyni zastosowaliśmy inteligentne oznakowania klejów, dzięki którym użytkownik wie jaką klej ma siłę, lepkość i przeznaczenie a uszczelniacz siłę i czas wiązania.